Dárkem v podobě dobrého jídla či pití nikdy nic nepokazíte

K Vánocům neodmyslitelně patří dárky. V rodinném kruhu se často orientujeme spíše na větší dárky, kupujeme to, co víme, že našim dětem, sourozencům, prarodičům nebo partnerům udělá velkou radost. Na druhou stranu mnoho z nás má touhu obdarovat i mnoho přátel a kolegů, avšak finance na takový objem dárků má málokdo z nás. Řešením je však zakoupení drobnějších dárků, které budou značit to, že jsme na člověka mysleli. Takovým dárkem mohou být, namísto různých sošek, na které by se možná prášilo, dobré potraviny nebo pití.

Pro milovníky sladkého

Kolegyně, se kterou sedíte denně v kanceláři, si po obědě jen málokdy odpustí kávu a něco malého, sladkého na zub? Sestavte jí balíček obsahující malé sladkosti, který vydrží na několik dní. Jejich kombinace je zcela na vás a samozřejmě na chuti obdarovávané / ho, pokud víte, co spadá do oblíbených. Vybírat můžete z fíků v čokoládě, mandlových oplatků nebo bonbónů s propolisem. Nakonec stačí obstarat si pěknou dárkovou krabičku, ve které pozornost předáte.

Zavděčte se dobrým vínem a sýrem

Velmi oblíbeným dárkem jsou také vína. Na edelikatesy.cz najdete bohatý výběr bílých, červených, nebo růžových vín. Cenově začínají na 269 korunách. Vínem z tohoto internetového obchodu můžete potěšit nejen milovníky vína, ale také cestovatele. Nabízená vína mají totiž původ z pevninského Španělska, Mallorcy nebo Tenerife. K vínu se dokonale hodí, jak je známo, kvalitní sýr plný chuti. V nabídce najdete ovčí, kozí i kravské sýry. Pokud si chcete dát na výběru obzvláště záležet, s prosbou o pomoc se můžete obrátit na paní Jaroslavu, a to na e-mailu infodelikatesy.cz, která vám se skladbou balíčku ráda pomůže. Neváhejte a navštivte internetový obchod edelikatesy.cz, případně se zastavte do kamenné prodejny přímo v centru prahy na Vyšehradské 6.

Publikováno: 08. 12. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Hájková