Vinařský dvůr na faře je magické místo vhodné pro oslavy i svatby

Pálava je vinařský ráj rozprostírající se na jižní Moravě, kam každoročně zavítají statisíce turistů. Chráněnou krajinnou oblast Pálava tvoří hřebeny Pavlovských vrchů a Milovnický les. Pokud tedy hledáte vhodné místo s romantickou atmosférou, kde by se mohla odehrávat velkolepá svatba, Pálava je pro takový účel jako stvořená. Pálava je proslulá nejen malebnou přírodou, ale také mnoha atrakcemi v okolí. Pavlovské vrchy nadchnou příznivce pěší turistiky, vodní nádrže Nové Mlýny zase lákají na koupání během horkých letních dnů. Vinařský dvůr na faře je zase místo, kde oslavíte významné jubileum anebo si slíbíte věrnost s drahou polovičkou.

Vinařský dvůr na faře

Výjimečné zážitky, klidné prostředí a kvalitní víno. Přesně tak by se dal charakterizovat Vinařský dvůr na faře, který patří rodinnému vinařství Holánek. V podstatě se jedná o zachovalou historickou faru nesoucí se v barokním stylu. Samotná restaurace je otevřená každý den. Zajímavou možností je ochutnávka vín z domácí produkce. Ve volném čase vyrazíte na cyklostezku, abyste poznali blízké okolí, kterým vás provede Mikulovská vinařská stezka. Chloubou Vinařského dvora na faře je jednoznačně vinný sklep, který je starý více než 200 let, a tak na vás dýchne neobyčejnou atmosféru.

Pořádání svateb

Svatba je jedním z nejkrásnějších a nejvýznamnějších dnů v životě člověka, a proto zřejmě hledáte výjimečné místo, kde se odehraje nejen obřad jako takový, ale i honosná hostina. Svatba na jižní Moravě je nezapomenutelná, protože i na fotografiích a videích bude zachycena vinařská oblast. Připraveny jsou prostory s kapacitou pro 100 hostů, přičemž Vinařský dvůr na faře požaduje, aby byl minimální počet hostů padesát. O nic se nemusíte starat, všechno zkušený tým zařídí.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Hájková