Tipy

Nechte si dovézt farmářské výrobky až domů

Kdo jednou ochutná poctivě doma vyrobené uzeniny, mléčné výrobky či pečivo, ten už si nedokáže plně užít ty ze supermarketu. Domácí potraviny mají bohatší chuť, možná je to i tím, že jsou vyráběny s opravdovou láskou. Problém je jejich komplikovaná dostupnost.

I když se farmářské výrobky někdy prodávají i v menších supermarketech, příliš často je tam nenajdete. V mnohých městech se konají farmářské trhy, tam je možné sehnat všechny možné dobroty od klobás až po větrníky. Jenže tyto trhy jsou pouze nárazovou záležitostí. Takže co s tím? Kam se vydat, když máte chuť na poctivé domácí pečivo, kvalitní jogurt či domácí vejce? Máme tip pro všechny obyvatele Táborska a jižních Čech.

V Táboře u nádraží, nebo až k vám domů

Farma u Ivušky nabízí farmářské potraviny ve své prodejně v Táboře přímo u autobusového nádraží. Denně tam najdete ovoce a zeleninu, zdravé potraviny, sýry, tyčinky a sušenky či maso z farem. Všechny výrobky pochází od místních farmářů, takže nákupem podporujete ekonomiku jižních Čech.

Využít lze i e-shop, pokud si vyberete online, stačí sepsat svou objednávku, a až přijdete do obchodu, budete tam mít vše už hezky nachystané. Zároveň je možné nechat si v Táboře a okolí nákup dovézt až domů. Rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy je nabízen za poplatek 50 Kč nebo při útratě vyšší než 600 Kč zcela zdarma.

Farmářské produkty jako vynikající dárek

Na Farmu u Ivušky si vzpomeňte také tehdy, až budete shánět pěkný dárek pro člověka, který má zdánlivě všechno. Ivuška vám ráda připraví dárkový balíček plný dobrot, jimiž se strefíte do noty opravdu každému gurmánovi. A pokud si přesto nejste jistí, zda byste zvládli respektovat komplikované stravovací návyky člověka, jehož se chystáte obdarovat, věnujte dárkovou poukázku, ať ji dotyčný využije podle sebe. Farmářské produkty jsou určitě dobrým dárkem, i když sháníte dárek pro vegetariána, vegana, člověka stravujícího se bezlepkově apod. Opravdu každý si něco vybere.