Doplňky stravy Zdraví

Věděli jste o blahodárných účincích zeleného jílu?

Pleťová a vlasová maska v jednom kelímku spolu s kúrou pro detoxikaci organismu? Proč ne! Zelený jíl toho umí spoustu! Je to minerál, který se vytváří rozkladem živce. Je přítomen v zemi ve velkých hloubkách, především ve Francii nebo Itálii. Jedná se o 100% přírodní produkt, který má výrazné vlastnosti pro kosmetický i zdravotní průmysl. Jak říkáme, jeden kelímek stačí na vše!

Jaké vlastnosti má zelený jíl?

Zelený jíl je známý svými absorbčními vlastnostmi, díky kterým má detoxikační schopnost. Po požití na sebe v těle váže toxiny a jiné škodlivé látky, čímž tělo čistí, zbavuje ho překyselení a napomáhá normální funkci trávícího traktu. V těle zelený jíl nezůstává, nýbrž se všechen vyloučí. S sebou vezme i ony škodliviny.
Zelený jíl lze použít vně i zevně. Má regenerační a čistící vlastnosti. Přitom nijak nezatíží organismus.

Zelený jíl a jeho praktické použití

Pro použití zeleného jílu nepotřebujete žádné zdlouhavé návody. Stačí si jedno jeho balení pořídit domů. Vyzkoušet ho pak můžete třeba na detoxikační pitnou kúru. Při ní rozpustíte trochu jílu ve vodě, necháte odstát nejlépe přes noc a poté vodu s jílem už bez zamíchání vypijete. Tento postup můžete opakovat maximálně 3 týdny, potom je dobré dát si pauzu. Takhle zelený jíl detoxikuje organismus, pomáhá při zácpě a častých průjmech, zbavuje tělo překyselení a plynatosti. Pročišťuje střeva a takto vnitřně léčí i pokožku postiženou akné či ekzémem.

Velmi často zelený jíl využijete i v koupelně. Použít jej můžete jako pleťovou masku, která pleť regeneruje, čistí, tonizuje a vypíná. Regenerační efekt má zelený jíl i na vlasech, kde jej použijete jako vyživující vlasový zábal. Ten navíc zbaví vlasovou pokožku přebytečné mastnoty.

Zelený jíl v našem obchůdku seženete od Dr. Popova hned ve dvou variantách 150g nebo 280g. Zpočátku si tedy můžete zakoupit menší balení a potom, jestli s jílem budete spokojeni, pokračovat s výhodnějším větším balením. Zelený jíl si určitě najde cestu i do dárkových kazet pro vaše blízké, kde podle nás udělá velkou radost.

Více na www.Cestabylin.cz

Napište komentář