Diety a hubnutí

Co jedí celebrity, aby se udržely v kondici?

Mezi celebrity nepatří pouze sportovci a modelky, kteří si díky sportovním výkonům, nebo přehlídkám musí neustále udržovat svoji postavu a svoje svaly. A tak kromě různého posilování těla, si musí dávat pozor i na to, co a kdy jí. Jejich jídelníček obsahuje hlavně takové potraviny, které nejsou tučné, ale mají velký obsah vlákniny a bílkovin, a také vitamínů a minerálů. Mezi celebrity patří i herci, herečky, zpěváci a zpěvačky. V posledních letech o sobě dávají vědět především prostřednictvím neplacených i placených příspěvků na sociálních sítích, kde často “postují” fotografie včetně těch s jídlem.

Proč známé osobnosti preferují zdravou stravu?

A ti, právě proto, že vystupují před lidmi a jsou stále na očích, se musí stravovat daleko střídměji než my ostatní. Nejen kvůli sobě, ale i kvůli lidem, před kterými vystupují, pro které hrají nebo zpívají. A tak kromě spousty ovoce a zeleniny, se stravují i různými speciálními potravinami. Někteří úplně vyloučili ze svého jídelníčku maso, a říkají, že jim to moc prospívá a že si díky tomu udržují štíhlou postavu. Jiní jedí pouze bio potraviny, z kterých si vaří různá speciální jídla.

Další celebrity konzumují pouze různé výrobky z prosa, pšenice, žita, kuskusu a dalších podobných potravin. Mnohé ženy, které patří mezi celebrity, jí dle různých méně či více známých diet. Některé jsou zaměřené na omezený jídelníček na bázi kuřecího nebo rybího masa, hodně zeleniny a ovoce. Jiné zase jí pouze mléčné výrobky, ovoce a zeleninu.

Celebrity a diety

Diet, které tyto hvězdy dodržují, je velká spousta. U některých je ale velký nepoměr příjmu bílkovin, sacharidů, proteinů a vitamínů. Tím ale škodí nejen svému zažívání, ale i pokožce těla nebo obličeje.

Je pravdou, že mnohé tyto hvězdy po takovém dodržování diety zhubnou, pokud se ale vrátí k normálnímu jídlu, přiberou zpátky svoje kila, mnohdy i víc, čemuž se říká jo-jo efekt. Pak se dostávají do kolotoče neustálého dodržování jedné či více diet. Jejich tělo na toto stravování reaguje a tak i častěji hubnou a přibírají na váze.

Napište komentář