Diety a hubnutí

Co jedí celebrity

Mezi celebrity nepatří pouze sportovci a modelky, kteří di díky sportovním výkonům, nebo přehlídkám musí neustále udržovat svoji postavu a svoje svaly. A tak kromě různého posilování těla, si musí dávat pozor i na to, co a kdy jí. Jejich jídelníček obsahuje hlavně takové potraviny, které nejsou tučné, ale mají velký obsah vlákniny a bílkovin, a také vitamínů a minerálů. Mezi celebrity patří i herci, herečky, zpěváci a zpěvačky.

A ti, právě proto, že vystupují před lidmi a jsou stále na očích, se musí stravovat daleko střídměji než my ostatní. Nejen kvůli sobě, ale i kvůli lidem, před kterými vystupují, pro které hrají nebo zpívají. A tak kromě spousty ovoce a zeleniny, se stravují i různými speciálními potravinami. Někteří úplně vyloučili ze svého jídelníčku maso, a říkají, že jim to moc prospívá a že si díky tomu udržují štíhlou postavu. Jiní jedí pouze bio potraviny, z kterých si vaří různá speciální jídla. Další celebrity konzumují pouze různé výrobky z prosa, pšenice, žita, kuskusu a dalších podobných potravin. Mnohé ženy, které patří mezi celebrity, jí dle různých méně či více známých diet. Některé jsou zaměřené na jezení pouze kuřecího nebo rybího masa, hodně zeleniny a ovoce. Jiní zase jí pouze mléčné výrobky, ovoce a zeleninu. Diet, které tyto hvězdy dodržují, je velká spousta. U některých je ale velký nepoměr příjmu bílkovin, sacharidů, proteinů a vitamínů. Tím ale škodí nejen svému zažívání, ale i pokožce těla nebo obličeje.

Je pravdou, že mnohé tyto hvězdy po takovém dodržování diety zhubnou, pokud se ale vrátí k normálnímu jídlu, přiberou zpátky svoje kila, mnohdy i víc, čemuž se říká jo-jo efekt. Pak se dostávají do kolotoče neustálého dodržování jedné či více diet. Jejich tělo na toto stravování reaguje a tak i častěji hubnou a přibírají na váze.

Leave a Comment