Krabičková dieta zatočí s faldíky

Až se léto zeptá, co jsi dělal v zimě? Obligátní otázka, při které spousta z nás zavrátí oči a bude si myslet, že jsme se zbláznili, má přesto hluboký potenciál. Zima už má na kahánku, za pár týdnů se z ničeho nic oteplí a my půjdeme z kabátů do šatů a posléze i do bikin. Jak velké nás čeká zhrození nad převislými faldy, ani nechceme předjímat. Až se léto zeptá, co jsi dělal v zimě? Stále ještě není pozdě říct: makal jsem na sobě. Nejlepší cesta za vysněnou postavou začíná ve zdravé stravě. Je vědecky prokázané, že ani cvičení, ani medicínsky invazivní liposukce nejsou trvalým řešením ke štíhlé postavě. Efektivní způsob trvalého poklesu a udržení váhy je spatřován ve vyvážené konzumaci na míru, kterou přináší krabičková dieta.

Prokazatelně nejlepší úspěch

Fenomén, který funguje na principu příjmu malých porcí v pravidelných intervalech, má prokazatelné výsledky. Krabičková dieta Praha připraví jídlo za vás, dodá vám ho vysloveně až pod nos a na vás už je jediné, držet se jídelníčku, který byl vytvořen přímo pro vás. Jídla sestavuje do atraktivního menu výživový poradce, který vedle toho, že klade maximální důraz na jejich nutriční hodnoty, dbá i na rozmanitost a chuť. Samotnou přípravu řídí šéfkuchař, který se svým týmem každý den připravuje od brzkých ranních hodin jídla tak, aby vždy čerstvá a naprosto chuťově sladěná.

Respektujte pravidla

Aby měla dieta smysluplný efekt, je nutné respektovat pravidlo, že budete jíst pouze to, co vám krabičkový šéfkuchař k snědku pošle. Není vhodné se nijak přikrmovat, a už vůbec ne si přilepšovat sladkostmi. Krabičky s jídly ke svým konzumentům dopraví rozvážková služba. Při odběru na minimálně šest dní je po Praze a vybraných lokalitách kolem realizována zdarma. Lokality do 10 km od Prahy jsou účtovány dle platného ceníku symbolickou částkou 110 korun za den.

Publikováno: 06. 03. 2020

Kategorie: Zdraví | Jak zhubnout

Autor: Milena Hájková