Tipy

Vydejte se na nejlepší burgery do Břeclavi

Toužíte poznat mezinárodní chutě? Zjímá vás, jak chutná domácí chilinéza, hash brown, cibulový džem, meruňové chutney, sriracha mayo či NeMaso? Přijďte do burgerového bistra Mezi bulky v Břeclavi.

Obyvatelé Břeclavi si pravděpodobně ještě pamatují úspěšnou Kantýnu na ulici Nár. Hrdinů. Právě na její odkaz se rozhodli navázat Alča s Honzou poté, co se po sedmi letech života v zahraničí navrátili zpět do Česka. S sebou přinesli řadu zajímavých chutí, které teď máte možnost ochutnat.

Každá surovina je pečlivě vybraná

Všechny burgery Břeclav z bistra Mezi burgery jsou výsledkem spojení zajímavých chutí. Každá jedna ingredience sama o sobě však stojí za to. Co jde, to si v Mezi burgery připravují sami. Veškeré omáčky, nakládaná zelenina, majonéza, kečup či NeMaso jsou vlastní výroby. Maso pochází z farmy Rudimov z plemene Aberdeen Angus a je v BIO kvalitě. Když se do burgeru zakousnete, poznáte, že takové pečlivé vybírání surovin opravdu má smysl.

Burgerové bistro i pro vegetariány a vegany

V Mezi burgery se nají každý nehledě na jeho stravovací návyky. Na výběr jsou klasické masové burgery a také bezmasé varianty pro vegetariány a vegany. Lepší hamburgery Břeclav prostě nenabídne. K nim je samozřejmě možné objednat si hranolky a něco na pití – pivo, nealko nápoj či milkshake.

Pro každý měsíc je navíc připraven speciál. Pro srpen je jím právě bezmasý Beef-ish! Milovníci masa, kteří netuší, že jedí bezmasý burger, si ani nevšimnou. Domácí trhané „hovězí“ NeMasso v kombinaci s křupavými smaženými batáty, domácí nakládanou zeleninou a meruňkovým chutney je totiž opravdu dechberoucí. Přijďte tuto kombinaci dopřát i svým chuťovým buňkám, nebo si burger objednejte online. Objednávky vyřešíte přímo na webu MeziBulky.cz. Osobně se můžete stavit denně kromě pondělí, otevírá se ve večerních hodinách.