Ochutnejte krajové speciality při dovolené v Čechách!

Letošní dovolená v Čechách se pro mnohé české turisty stává menším kompromisem za zrušené pobyty v zahraničí, ale proč na tuto situaci pohlížet skrze zbytečně negativní postoj? Vezměte to jako ideální příležitost k poznání naší vlasti a nechte se inspirovat k dovolené, která vám nabídne naprosto unikátní zážitek. Máme pro vás jedinečné typy, které pojí krajové speciality v těch nejoblíbenějších lokalitách.

Tradiční pokrmy Slovácka

Dovolená na Slovácku přináší skvělou šanci, jak se svými přáteli a blízkými strávit příjemné chvíle v malebných končinách tamního kraje. Oblast ležící na jihovýchodě Moravy je obestoupena pohořím Chřiby a Bílými Karpaty, které zdejšímu okolí propůjčují nezaměnitelný ráz. Slovácko nabízí skvělé možnosti vyžití pro širokou škálu turistů bez ohledu na věk či osobní zájmy. Kromě toho se zde seznámíte s tradičními pokrmy a specialitami, které vám nepřipraví lépe, než právě místní profesionálové. Vyberte si jeden z mnoha volných termínů v jednom z lukrativních hotelů a prožijte letošní léto v područí panenské přírody a výtečné kuchyně.

Za jídlem na Plzeňsko

Pobyt na Plzeňsku nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití a navíc se tento kraj nachází v bezprostřední blízkosti chráněné krajinné oblasti Český les. Kromě historických památek a nádherných měst se lze nadchnout pro pobyt Konstantinových lázních. Zdejší hotely poskytují nadstandardní služby a navíc vám umožní nahlédnout pod roušku tajemství zdejších specialit. Ochutnejte největší krajové speciality za současné konzumace světově uznávaného dvánácti-stupňového piva.

Ochutnejte Krkonoše

Kdo by snad chtěl navštívit nejvyhledávanější oblast Čech, rozhodně by se měl zaměřit na skvěle zařízené a připravené hotely v Krkonoších. Díky svým zkušenostem a rozšířené turistice se zde setkáte s nejlépe sestaveným programem služeb. Kromě toho vám nikde jinde nepřipraví tak lahodné tradiční pokrmy. Vydejte se za poznáním kultury do nejvyššího pohoří v České republice a proměňte tak inspiraci k dovolené v nezapomenutelnou návštěvu české země. Stačí si zamluvit volný termín prostřednictvím online rezervace na portálu Hotel.

Publikováno: 11. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Hájková