Kuchyně

Kuchyně pro profíky

Prodej „malých“ domácích kuchyní se odehrává na každém rohu. Existuje mnoho kuchyňských studíí, kde Vám pomohou s domácí kuchyní. Co když ovšem potřebujete kuchyň k Vaší práci? Pak se svěřte do péče společnosti MAVA spol. s. r. o., která pečuje o profesionální kuchaře již od roku 1994. Gastro zařízení poskytuje řešení pro stravovací zařízení (hotely, restaurace, nemocnice, školní kuchyně a závodní stravování. Vyškolení zaměstnanci Vám vytvoří návrh gastro provozu přímo podle Vašich představ, dále Vám pomohou s projektováním gastronomických a prádelenských provozů. Koupíte si zde vše, co budete potřebovat Vy i Vaši zaměstnanci.

Hlavním dodavatelem kuchyňských technologií je společnost ELECTROLUX. Je to největší světový výrobce kuchyňského vybavení a je majitelem značky Electrolux professional, Zanussi professional, Therma, Dito a Molteni. Vybrat si můžete z nabídky přípravných strojů, strojků, nerezového nábytku a vybavení, varná zařízení, konvektomaty, pečící a smažící zařízení, chladící, mrazící a mycí technologie. Samozřejmostí je samotná montáž kuchyňského zařízení a to včetně zaškolení obsluhy. S preventivní servisní službou můžete počítat, pokud realizace kuchyně bude v rukách gastro zařízení. Při této prevenci je důraz kladen na prevenci a tudíž jsou kontrolovaná kuchyňská zařízení, ale i další příslušenství – změkčovače vody, dávkovače mycích a oplachovacích prostředků. Jednou za čas se však může něco pokazit, a proto je tu záruční a pozáruční servis.

V roce 2009 bylo vybudováno školící středisko pro poskytování poradenských služeb souvisejících s gastronomií. Gastro zařízení pro Vás a Vaše zaměstnance připravilo dokonale vybavený provoz, ve kterém Vás naučí otáčet se profesionální školící kuchař. Zde se můžou zaškolit kuchaři ze všech gastronomických provozů, ale také projektanti a investoři. Pokud tápete v oblasti ekonomie, můžete využít poradenství ohledně optimálních investic a provozních nákladů.

Stravovací provoz musí splňovat všechny zákonné normy, jako jsou normy pro plynové a silnoproudové rozvody, hygienické normy, bezpečnostní normy a dále vyhlášku č. 137/2004 a její novelu č. 602/2006 Sb.

Napište komentář