K čemu slouží svatební stan?

Plánujete svatbu? Chystáte se říct své „ANO“ své lásce navždy? Chcete, aby byl váš velký den opravdu výjimečný? Přípravy na svatební veselí začínají již dlouhé měsíce před obřadem. Snoubenci musí zařídit nespočet věcí, než-li zazní slib lásky, úcty a věrnosti, dokud je smrt nerozdělí. Kde tedy začít? Jak zvládnout svatební přípravy, dokáže poradit svatební koordinátor. Kromě výběru šatů pro nevěstu a obleku pro ženicha, objednávky cateringu a seznamu hostů, je třeba zajistit i mnohem přízemnější a přitom důležitější věci. Jednou z nich je výběr lokality a zázemí, kde bude svatba probíhat. Zatímco v minulosti byly tyto události spojeny s radnicí a blízkou restaurací, dnes je okruh volby větší.

Svatební stan za „babku“

Adresou vašeho vstupu do manželství se může stát prakticky jakékoliv místo. Potřebné zázemí vytvoří svatební stan, jenž byl za tímto účelem stvořen. Svatební stan je konstruován tak, aby vyhověl všem požadavkům na umístění a přitom splňoval vysoké nároky na estetiku a funkčnost. Svatební stan obstojí v každé zkoušce počasí. Jejich velkou devízou je schopnost je hermeticky se uzavřít a vytopit, když počasí nepřeje, dojde k ochlazení nebo vysoké vzdušné vlhkosti. Naopak za příznivých klimatických podmínek lze stany zcela otevřít a užívat si sluníčka. Esteticky příznivý dojem udělá designově sladěné pojetí, kdy je stan vypracován a vyzdoben v slavnostním duchu do posledních detailů. Velmi příznivou informace je skutečnost, že stany MP Tent lze zakoupit nebo jen dočasně pronajmout. Svatební stany pronájem garantují velkým výběrem a lidovou cenou, která nikterak nezatíží často velmi napjatý svatební rozpočet.

Booking u MP Tent

Výhodou svatebního stanu je fakt, že nabízí současně „mokrou“ i „suchou“ variantu. Pokud jste rádi venku, je možné boční stěnu odstranit a zaručit volný průchod do zeleně. V případě, že ráz počasí nenaplňuje vaše představy, je možné promptně stan uzavřít a zajistit tak hostům větší pohodlí. Booking svatebních stanů je dobré nepodcenit. Stylové mobilní přístřešky jsou velmi žádané. Přestože MP Tent disponuje jejich dostatečným množstvím, je dobré mít rezervaci dostatečně dlouho dopředu. Půjčení svatebních stanů se doporučuje zařídit ihned poté, co bude známo datum sezdání.

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Hájková