Diety a hubnutí

Lze ovlivnit zdraví jídlem

Už v dobách našich babiček a prababiček, kdy nebyly léky tak dostupné, a kdy nebyla ani možnost či dostatek peněz, na jejich koupi, se tradovaly různé léčebné postupy při různých onemocnění. Některé přetrvaly až do dnešních dnů, jiné se opětovně vrátili. Jedná se ale nejenom o různé druhy bylinek, které vám pomohou při kašli, při žaludečních potížích, při horečce, ale i při různých průjmech a dalších nemocích. Velice vhodné je také používání různých druhů koření, které neslouží pouze k dochucení jídel, ale koření podporuje i rychlejší léčbu vaší nemoci nebo vašich zdravotních potíží.

Spousta zdravotních potíží pomáhá zlepšit přidání zeleniny nebo ovoce do stravy. Nejen díky vitamínům, které naše tělo potřebuje, ale i díky vláknině. Při nemoci je také dobré méně sladit, nebo sladit medem či jiným než bílým cukrem. Rozhodně je vhodné také méně solit, i když sůl je pro nás důležitá, obzvláště pokud obsahuje jód. Mnohé nemoci také ovlivňuje množství a druh tuku, který jíme ať již namazaný na pečivu nebo který je použitý při přípravě jídel. Obecně jsou doporučovány rostlinné tuky, případně olivové kvalitní oleje. Každá nemoc má svoje specifika, ale dnes není problém zjistit si na internetu, nejen jaké bylinky nebo koření jsou pro naši nemoc nejvhodnější, ale najdete například i různé šetřící diety, vhodné při různých nemocích.

U každé nemoci je ale také velice důležité, nejen co jíme, jak jídlo připravíme, ale co pijeme. Není dobré pít moc sladké limonády, spíše vybírat méně slazené čaje, nebo i obyčejnou vodu. Výborným doplňkem při různých nemocech jsou i ovocné nebo zeleninové Šťávy, které nejen posílí naši imunitu, podpoří boj s nemocí, ale které nás i nasytí.

Napsat komentář

 • REMONTOa napsal:
  Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení.

  State of delaware job site + Video
  State of delaware job site State of delaware job site State of Delaware – Search and Services/Information Department of Safety & Homeland Security >> Alcohol & Tobacco Enforcement Home Newsroom Contact Information Office Locations FOIA Requests Services Alcohol Enforcement Community Outreach Citizens Police Academy CUW Program Free Tobacco Training Server Training Submit A Tip Tobacco Enforcement Tobacco Products Retailer License Youth Police Academy Information Agent of the Year Annual Report Decisions History How to Become an Agent Informational Links Retailer Education Rules – Alcoholic Beverage Control State Statutes – Tobacco State Statutes – Tobacco Tax State Statutes – Alcohol Tobacco …
  The post State of delaware job site + Video appeared first on Finance USA.

  India Finance

Napište komentář