Kam do pizzerie v Českých Budějovicích?

Nikam. Neděste se, v jižních Čechách samozřejmě mají skvělou pizzu, ale nemusíte za ní chodit vůbec nikam, ona totiž přijde za vámi. Jedna z nejlepších českobudějovicích pizzerií s pravou italskou pizzou totiž nabízí i rozvoz jídel. A za velmi výhodných podmínek! CITRO bar je restaurace České Budějovice zaměřená na středoevropskou kuchyni, zejména na tu italskou. Kromě pizzy vám umožní pochutnat si na výtečných těstovinách, rizotu, pravém masovém burgeru (ale v nabídce je i vegetariánský s halloumi sýrem), salátech, omáčkách a mnoha dalších výtečných pokrmech. Nechybí ani předkrmy, dezerty, dobré pivo a samozřejmě víno.

Pizza klasická i rodinná s celou řadou ingrediencí

Pizzerie České Budějovice nabízí standardní pizzu o průměru 33 cm a dále pizzu rodinnou s průměrem 50 cm. K dispozici je celá řada ingrediencí, z nichž si můžete vybírat. Ochutnejte italskou klasiku, jako jsou quattro formaggi, prosciutto, carbonara, caprese či napoli. Potěšte své chuťové buňky plněnou pizzou, pizzou mexicana nebo oblíbenou hawai. V nabídce samozřejmě nechybí ani několik pizz vhodných pro vegetariány – buď přímo vegetariana, nebo třeba ai broccoli.

Sbírejte body a užijte si pizzu zdarma

Až se vám příště nebude chtít vařit, vzpomeňte si na rozvoz jídla České Budějovice a objednejte si pizzu z CITRO baru. Za každou objednávku získáte jeden CITRO bod, a pokud jich nasbíráte 10, máte nárok na jedno jídlo zdarma, tedy třeba na jednu pizzu. S objednávkou jsou spojeny i další výhody jako dva nealkoholické nápoje zdarma při nákupu nad 500 korun nebo láhev vína při nákupu nad tisícovku. Doprava po Českých Budějovicích je přitom zdarma již pro objednávky od 85 Kč.

Stavte se na pizzu a dobré víno

A když se vám zrovna bude chtít vyjít do města, stavte se do vinného baru, který je v provozu od středy do soboty vždy od 7 hodin večer. Objednáte si dobré italské jídlo a k němu si dopřejete kvalitní víno. Rozvoz jídla má své výhody, avšak tu pravou atmosféru zažijete jedině v restauraci.

Publikováno: 14. 06. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Hájková