Kam do pizzerie v Českých Budějovicích?

Nikam. Neděste se, v jižních Čechách samozřejmě mají skvělou pizzu, ale nemusíte za ní chodit vůbec nikam, ona totiž přijde za vámi. Jedna z nejlepších českobudějovických pizzerií s pravou italskou pizzou totiž nabízí i rozvoz jídel. A za velmi výhodných podmínek!

CITRO bar je restaurace České Budějovice zaměřená na středoevropskou kuchyni, zejména na tu italskou. Kromě pizzy vám umožní pochutnat si na výtečných těstovinách, rizotu, pravém masovém burgeru (ale v nabídce je i vegetariánský s halloumi sýrem), salátech, omáčkách a mnoha dalších výtečných pokrmech. Nechybí ani předkrmy, dezerty, dobré pivo a samozřejmě víno.

Až se vám příště nebude chtít vařit, vzpomeňte si na rozvoz jídla České Budějovice a objednejte si pizzu z CITRO baru. Za každou objednávku získáte jeden CITRO bod, a pokud jich nasbíráte 10, máte nárok na jedno jídlo zdarma, tedy třeba na jednu pizzu.

S objednávkou jsou spojeny i další výhody jako dva nealkoholické nápoje zdarma při nákupu nad 500 korun nebo láhev vína při nákupu nad tisícovku. Doprava po Českých Budějovicích je přitom zdarma již pro objednávky od 85 Kč.

A když se vám zrovna bude chtít vyjít do města, stavte se do vinného baru, který je v provozu od středy do soboty vždy od 7 hodin večer. Objednáte si dobré italské jídlo a k němu si dopřejete kvalitní víno. Rozvoz jídla má své výhody, avšak tu pravou atmosféru zažijete jedině v restauraci.

Publikováno: 14. 06. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Hájková